Üniversite Hastanesine 4/B Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Bu haber SaglikPersonelininSesi.Com tarafından 06 Eylül 2012, Perşembe 11:31:10 eklenmiş ve 45869 defa okunmuştur.
Ege Üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre çalıştırılmak üzere sözleşmeli sağlık personel alınacaktır.


Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde!

Ege Üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre çalıştırılmak üzere sözleşmeli sağlık personel alınacaktır.

 

Ege Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı

T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ'NE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

 

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere (giderleri Özel Bütçe gelirlerinden karşılanacaktır) KPSS (B) grubu puan ; sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için aşağıda belirtilen boş sözleşmeli personel pozisyonunun yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sırasına göre sözleşmeli personel alınacaktır.

 

Unvanı Adeti Aranan Nitelikler

 

Hemşire 68 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Fakültesi Mezunu olmak

 

Genel Şartlar

a) Türk vatandaşı olmak,

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

c) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

d) 657 sayılı Kanunun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak, .

e) Lisans mezunları için 2012 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP3,

f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. g) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." Hükmüne uygun olması

 

İstenilen Belgeler

1- Dilekçe Örneği

Ek-1 Sağlık beyanı

Ek-2 Askerlik beyanı

Ek-3 Mal Bildirim Formu

Ek-4 Adli Sicil Kaydı beyanı

 

2-2 adet fotoğraf isteklilerin; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) http://www.ege.edu.tr adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

 

İşe alınmaya hak kazananların isimleri, 2 iş günü içinde http://www.egaedu.tr adresinde ilan edilecektir.

 

Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu http://www.ege.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Müracaat sonunda gerçeğe aykırı belge ya da beyanda bulunan adaylar hakkında yasal işlem yapılacak olup, j atamaları yapılmış ise atamalarının iptal edilecektir. İdaremiz tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu i bedelin yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

 

Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar; sosyal güvenlik yönüyle, 5510 ; sayılı Sosyal Sigortalar Kanunun 4/a hükümlerine tabi olacaklar ve istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır.

 

Detaylı Bilgi İçin: Ege Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Gençlik Cad. No:12 Bornova / İZMİR Telefon: 0-232-311 2142-311 4220

ETİKETLER : sözleşmeli personel sözleşmeli sağlık personel 4/B sağlık personeli alımı personel sağlık
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sağlık Personeli İş İlanları haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
- -
İl ve Halk Sağlığı Müdürlükleri Birleşmeli mi?
EVET
HAYIR
KESİNLİKLE BİRLEŞMELİ
FİKRİM YOK
Personel Sağlık Haber | PersonelSaglik | Sağlık Personelinin Sesi Haber Platformu
© Copyright 2009 - 2014 Personel Sağlık Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen ya da tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayınlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.
PERSONEL
Türk Sağlık-sen
Sağlık Personeli
Personel Sağlık
SAĞLIK
THSK
TKHK
Sağlık-sen
SİYASET
Memurlar
Sağlık Bakanlığı
Mehmet Müezzinoğlu
KURUMSAL
Reklam
Kadromuz
Haber Gönder
LİNKLER
My Memur.Com
Memurdan Al Sat
Personel Sağlık TR
Yandex.Metrica