12 Ocak 2017 tarihli atama kararları yayımlandı

12 Ocak 2017 tarihli atama kararları yayımlandı

12 Ocak 2017 tarihli ve 29946 sayılı Resmi Gazete'de Adalet, Dışişleri, Kültür ve Turizm ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları yayımlanarak yürürlüğe girdi.4 Bakanlığa ait atama kararları bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı. Adalet Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama kararları 12 Ocak 2017 tarihli ve 29946 saylı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Adalet Bakanlığına ait atama kararı; Adalet Bakanlığına bağlı Adli Tıp Kurumu Üçüncü Adli Tıp İhtisas Kurulu Başkanlığına, Adli Tıp Kurumu Üçüncü Adli Tıp İhtisas Kurulu Adli Tıp Üyesi Uzm. Dr. Nurettin Nezih Anolay atandı.

Dışişleri Bakanlığına ait atama kararları; Dışişleri Bakanlığına bağlı Birinci Hukuk Müşavirliğine Büyükelçi Fırat Sunel, Avrupa Genel Müdürlüğüne Büyükelçi Lebibe Gülhan Ulutekin, Çok Taraflı Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Osman Turan atandı. Göç, İltica ve Vize Genel Müdür Yardımcılığına Emine Ece Özbayoğlu Acarsoy, Doğu Afrika Genel Müdürlüğüne Hilmi Ege Türemen atandı. Büyükelçi Cihad Erginay ile Büyükelçi Sedat Önal, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına getirildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına ait atama kararı; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Üyeliğine Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Erol Çıtak getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ait atama kararı; Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne Abdullah Necat Birecik atandı. 12 Ocak 2017 tarihli ve 29946 saylı Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları için TIKLAYINIZ.


Kaynak: http://www.mymemur.com.tr/12-ocak-2017-tarihli-atama-kararlari-yayimlandi-84243h.htm####Memurlar
12 ocak atama kararları 12 ocak resmi gazete atama kararları 12 ocak 2017 12 ocak 2017 tarihli atama kararları 12 ocak resmi gazete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek