KPSS 2016/2 ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanma duyurusu

KPSS 2016/2 ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanma duyurusu

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonucuna göre VGM kadrolarına atanması planlanan adaylar için duyuru yapıldı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonucuna göre VGM kadrolarına atanması planlanan adaylar için duyuru yayınlandı. ÖSYM Başkanlığının açıkladığı KPSS 2016/2 sonuçlarına göre Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanmaya hak kazanan memur adaylarının göreve başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

VGM kadrolarına atanması planlanan adayların 25 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar atamaya esas istenen belgeleri Vakıflar Genel Müdürlüğü (Milli Müdafaa Cad. No:20 Kızılay/ANKARA) adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. Belgeleri belirtilen süre içerisinde teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak.

2016/2 KPSS ile VGM kadrolarına yerleştirilen memur adaylarından istenen belgeler; Sağlık Kurulu raporu, Öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, adli sicil belgesi, Askerlik durum belgesi, Nüfus cüzdanı sureti, 8 adet vesikalık fotoğraf, KPSS Sonuç çıktısı. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (Adaylar tarafından bilgisayar ortamında ve açıklamada belirtilen usuller doğrultusunda 2 suret olarak doldurularak elden teslim edilecektir) olarak açıklandı. 2016/2 KPSS ile VGM kadrolarına yerleştirilen memur adayları yayınlanan duyuru metni ve istenen belgeler için TIKLAYINIZ.


Kaynak: http://www.mymemur.com.tr/kpss-20162-ile-vakiflar-genel-mudurlugune-atanma-duyurusu-84226h.htm####Memurlar
vakıflar genel müdürlüğü yönetici alımı vakıflar genel müdürlüğü bursu sydv personel alımı başvuru formu vakıflar genel müdürlüğü burs başvurusu 2016 vakıflar genel müdürlüğü memur alımı 2016
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek