KPSS 2016/2 yerleştirmeleri ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne atama duyurusu

KPSS 2016/2 yerleştirmeleri ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne atama duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri kapsamında kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmeleri kapsamında kadrolarına atanan memur adayları için duyuru yayınladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ÖSYM Başkanlığının açıkladığı KPSS 2016/2 atama sonuçlarına göre kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının atamaları tamamlanarak göreve başlayabilmeleri için gerekli belgeleri açıkladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yerleştirilen memur adaylarının 16 Ocak-20 Ocak 2017 tarihleri arasında saat 17:00’ye kadar istenen belgeleri Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına Dikmen Cad. No:14 Bakanlıklar/Ankara adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. Belgeleri istenen süre içerisinde teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak.

KPSS 2016/2 ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne yerleştirilenlerden istenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, KPSS yerleştirme sonuç belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, diploma fotokopisi (2 adet), 4 adet fotoğraf olarak açıklandı.

Ayrıca adaylar, duyuru ile birlikte örnekleri yayınlanan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (3 adet), personel beyan formu, mal bildirimi formu ve kamu görevlileri etik sözleşmesini doldurarak teslim edecekler. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2016/2 atama duyurusu ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ. 


Kaynak: http://www.mymemur.com.tr/kpss-20162-yerlestirmeleri-ile-tapu-ve-kadastro-genel-mudurlugune-atama-duyurusu-84251h.htm####Memurlar
tkgm personel alımı tapu kadastro atama puanları 2016 tapu kadastro genel müdürlüğü tapu kadastro önlisans taban puanları tapu kadastro memur maaşları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
İlk Yardım Sertifikası nasıl alınır
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek
Erdoğan: Kamuda temizlik henüz bitmedi, devam edecek