17.10.2017 - Personel Sağlık & Firma Rehberi

Türkiye Şeker Fabrikaları TÜRKŞEKER Kamu Personeli Alacak personel sağlık

Türkiye Şeker Fabrikaları TÜRKŞEKER Kamu Personeli Alacak personel sağlık

Türkiye Şeker Fabrikaları Türkşeker tarafından kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Eskişehir Şeker Fabrikasında çalıştırılmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre 2 Kimya Mühendisi alınacak.

 

Başvuru yapabilmek için fakültelerin kimya mühendisliği bölümü mezunu olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, en az 1 yıllık deneyim sahibi olmak, sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olmak gerekiyor.

 

Alımlar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacak olup, başvurular 13-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlükleri ya da İŞKUR’un internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

 

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında istihdam edilecek olup, sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara adresinde…

Haberin devamı için tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Devamını oku:
İstanbul'da 18 Eylül'de Toplu Taşıma Ücretsiz Olacak

İstanbulluları sevindiren haber İETT'den geldi. İETT yaptığı açıklama ile okulların açılacağı tarih olan 18 Eylül 2017 tarihinde toplu taşıma araçlarının ücretsiz olacağını...

Kapat