SON DAKİKA

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI

Bu haber 14 Mayıs 2018 - 20:31 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI
657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri (014 nitelik kodlu Sağlık Teknikeri ve 015 nitelik kodlu Fizyoterapist döner sermaye gelirlerinden, diğerleri özel bütçeden) karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.

NİTELİKKODUUNVANIADETARANILAN NİTELİKLER
001Hemşire1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, 3. basamak Üniversite Hastanelerinde en az 2 (iki) yıl Pediatri servisi deneyimine sahip olmak, İlk Yardımcı Sertifikası ve Ventilatör Cihazı kullanıcı sertifikasına sahip olmak.
002Hemşire1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 3 (üç) yıl Göğüs Hastalıkları Servis deneyimi ve Kemoterapi, Bronkoskopi deneyimine sahip olmak.
003Hemşire1 (bir)Hemşirelik Fakültelerinin ya da Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde Yeni doğan Yoğun Bakım ve Pediatri Yoğun Bakım deneyimine sahip olmak, Ventilatör cihazı kullanıcı sertifikasına sahip olmak.
004Hemşire1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 1 (bir) yıl Cerrahi Yoğun Bakım ve en az 1 (bir) yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Doğumhane deneyimine sahip olmak, Acil Obstretik Bakım Eğitimi almış olmak, İlk Yardımcı Sertifikasına sahip olmak.
005Hemşire1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 2 (iki) yıl İç Hastalıkları Servisi ve Hematoloji hastalarına kemoterapi uygulama deneyimine sahip olmak, İlk Yardımcı Sertifikasına sahip olmak.
006Hemşire1 (bir)Hemşirelik Fakültelerinin ya da Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde Dahiliye Yoğun Bakım deneyimli olmak, CRRT (Sürekli Renal Replasman Tedavisi) cihazı kullanabilme sertifikası ve Ventilatör Cihazı kullanıcı sertifikasına sahip olmak.
007Hemşire10(on)Hemşirelik Fakültelerinin ya da Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak.
008Hemşire5 (beş)Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, Hastanelerin Yoğun Bakım Ünitelerinde en az 1 (bir) yıl deneyimli olmak.
009Hemşire5 (beş)Hemşirelik Fakültelerinin ya da Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmak, Hastanelerin Yoğun Bakım Ünitelerinde en az 1 (bir) yıl deneyimli olmak.
010Ebe1 (bir)Sağlık Yüksekokullarının Ebelik lisans bölümlerinden mezun olmak, Hemşirelik Yeterlilik Belgesine sahip olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 4 (dört) yıl Dahiliye Yoğun Bakım deneyimli olmak, CRRT ( Continuous Renal Replacement Therapies) Cihazı kullanabilme sertifikası ve Ventilatör Cihazı kullanıcı sertifikasına sahip olmak.
011Ebe1 (bir)Sağlık Yüksekokullarının Ebelik lisans bölümlerinden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 3 (üç) yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Doğumhane deneyimine sahip olmak, NRP (Neonatal Resuscitation Program) Sertifikası ve Gebe Eğitimci Sertifikasına sahip olmak.
012SağlıkTeknisyeni1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinde en az 1 (bir) yıl Endovasküler Cerrahi, Girişimsel Anjio işlemlerinde deneyimli olmak ve C Kollu Skopi Cihazı kullanabilme sertifikasına sahip olmak.
013Sağlık
Teknisyeni
1 (bir)Sağlık Meslek Liselerinin Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinin Yetişkin Acil Servislerinde en az 5 (beş) yıl, Çocuk Acil Servislerinde en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak, İlk Yardımcı Sertifikasına sahip olmak.
014Sağlık Teknikeri1 (bir)Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans bölümünden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinin Radyoloji Bölümlerinde en az 4 (dört) yıl deneyim sahibi olmak, Cihaz çekimleri (MR, BT, RÖNTGEN, SKOPİ) konusunda eğitim ve deneyim sahibi olmak, Magnetom Avanto Eğitim sertifikasına sahip olmak, Magnetom C Eğitim sertifikasına sahip olmak.
015Fizyoterapist1 (bir)Fakültelerin veya Yüksekokulların Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans bölümlerinden mezun olmak, 3. Basamak Üniversite Hastanelerinin Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ünitelerinden deneyimli olmak, Temel Artroplasti Kursu ve Mekanik Ventilasyon Eğitim Programına katılmış olmak, Algoloji Kursu Katılım Sertifikasına sahip olmak.

Haberin devamı için tıklayınız

Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
free online course
download mobile firmware
Premium WordPress Themes Download
free online course
Bu yazıyı değerlendir
[Toplam: 0 oy, Ortalama: 0 puan]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Güzel --> 0
  • Çok Güzel --> 1
  • Berbat --> 1
Gönder
Sonuçlar
Yandex.Metrica
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com