Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 20°C
Az Bulutlu

Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak.

Osmangazi Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak.
29.01.2019
2013
A+
A-

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli 55 personel alımı yapacağını duyurdu. Piyasaya çıkan ilana bakılırsa meslek lisesi mezunu olan adaylar arasından 55 hemşire için istihdam sağlanacak.

İşte, hemşire alımına dair şartlar…Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Sonucu ile yürürlüğe konulmuş olan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine bakılırsa 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına bakılırsa Üniversitemiz , Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek suretiyle, 2018 KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.
 

 

, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği 
 


NİTELİK

KODU


ÜNVANI


ADEDİ


ARANAN NİTELİKLER


101


Hemşire


55


Meslek Lisesi Hemşirelik Kısmı Mezunu olmak.

Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen hususi şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

Genel Şartlar:

1. T.C. vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından yoksun bulunmamak,

3. Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yada daha çok süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, ulusal savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, itimatı kötüye kullanma, hileli batkı,ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan…

Haberin devamı için tıklayınız

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.